Lanový parkLANOVÝ PARK

Lanový park Plešivec je rozdělený na část pro děti, na které tady čeká 11 překážek od 1 do 3 metrů nad zemí, a na část pro dospělé, kde jsou aktuálně otevřené tři dráhy různých obtížností.

3 trasy pro dospělejší návštěvníky se nachází přímo v korunách stromů ve výšce od 4 do 12 metrů a jsou na nich mosty, prolézačky, lanové překážky, přejezdy, zhupy, sítě, lávky a další. Nechybí ani 70metrový sjezd nebo skok z 16 metrů, ne nadarmo nazývaný volný pád.

Návštěvníci jsou před každým dobrodružstvím proškoleni zkušeným instruktorem, horolezecká výbava je samozřejmostí. V blízkosti lanového centra se nachází také rozhledna Plešivec a komu při zdolávání překážek vyhládne, může se občerstvit v místním hotelu s restaurací.

BEZPEČNOST LANOVÉHO CENTRA
 • budete proškoleni odborným instruktorem
 • horolezecké jištění
 • lanové centrum je certifikované
 • Na lanové centrum smí osoby starší 10ti let a s výškou nad 140cm.

Pakliže přijedete s dětmi, postavili jsme pro ně i dětské lanové centrum.
Otevírací doba - BŘEZEN-ŘÍJENSO - NE
Kontakt

Lanový park Plešivec


Dětský lanový park Plešivec

LANOVÉ CENTRUM PRO DĚTI

Od samého začátku jsme dětem chtěli vytvořit opravdový lanový park co nejvíce podobný tomu dospěláckému, lanovému centru pro rodiče. Nechtěli jsme žádné dětské hřiště. Žádné "prolejzačky".

BEZPEČNOST DĚTSKÉHO LANOVÉHO CENTRA
Samozřejmě, bezpečnost dětí pro nás byla nejdůležitější. Proto jsme v našem "dětském lesíku" nechali vybudovat dětské lanové centrum se záchytnými sítěmi.

 • 11 různých překážek
 • 1 m do cca 3 m nad zemí
 • jištění po celou dobu zdolávání překážek
 • nezapomeňte si s sebou foťák či kameru


OBŘÍ HOUPAČKA

Jedinečný zážitek a 100% adrenalin! 
Obří houpačka není žádný dortíček. Až vás vytáhneme do výšky 16 m, věřte, že Vaše poslední starost bude, že máte pěkný výhled na resort a okolní Krušné hory.

Při průletu těsně nad zemí Vás čeká slušné přetížení, a pak, jako by to bylo za odměnu, že jste zvládli zhup, Vás houpačka vynese do nebes a na chvílinku zaznamenáte na naší planetě nebývalý "stav beztíže".

OBŘÍ HOUPAČKA PRO DVA!
Nejlepší na obří houpačce je, že se můžete zhoupnout ve dvou a sdílet spolu tento netradiční adrenalinový zážitek, což v České republice jen tak nenajdete.

 • Minimální výška každého odvážlivce - 130 cm!
 • Možnost zhoupnout se ve dvou.
 • Naměřili jsme přetížení 3,41 g

Obří houpačka Plešivec


Bungee trampolína Plešivec

BUNGEE TRAMPOLÍNA

Vyzkoušejte si nejrůznější akrobatické prvky, u nás však bez rizika pádu. 

Možná se budete divit, jakto že je cena počítána na 5 minut, ale věřte nebo nevěřte, na bungee trampolíně můžete vyvádět takové věci, že po 5-ti minutách budete slušně utahaní / vytahaní :-)

Bungge trampolína je speciální trampolína určená pro bezpečné vysoké skoky. Oblékneme Vás do speciálního úvazku, který je pružnými svazky spojen s lanovým zdvíhacím systémem. Pružný svazek je nastaven podle Vaší váhy tak aby Vám umožnil maximální podporu při skoku. Díky dokonalému zabezpečení při skoku i dopadu je možné provádět salta vpřed i vzad, případně i několikanásobná salta!Naši PartneřiOdběr novinek

Facebook     Instagram     YouTube

Skiareál Plešivec

Pstruží 71
365 01 Pstruží
Vytvořily společnosti a Marketing Solutions