Často kladené dotazy - FAQPlatební možnosti pokud nemám hotovost

  1. Platba v hotovosti nebo platební kartou
    Na všech našich pokladnách včetně půjčoven a lyžařské školy přijímáme hotovost a také platební kartou. Může se ovšem stát, že díky špatnému počasí či poruše nemusí být v provozu internet a tím i platební terminály na platební karty. Z tohoto důvode je mít vždy sebou alespoň nějakou hotovost.
  2. Platba stravenkami nebo benefitními poukázkami NENÍ možná

Online – shop

Online shop je v provozu a odkaz na něj je zde. Na online shopu jsou vždy výhodnější ceny než na pokladně ve skiareálu. Pro nákup na online shopu potřebujete čipovou Skiareálu Plešivec nebo jakoukoliv firmy SKIDATA. Výhodná cena platí do 23:59 předešlého dne. Pokud nakupuje na stejný den je cena totožná jako na pokladnách skiareálu.

Předpověď počasí

Předpovědí počasí pro Plešivec je server yr.no. Počasí lze také sledovat na našich webkamerách zde

Které sjezdovky a lanovky jsou momentálně v provozu

Informace najdete na našem webu plesivec.cz v sekci sjezdovky/lanovky. V případě nepříznivého počasí sledujte také náš Facebook a Instagram kde také zveřejňujeme mimořádné oznámení.

Večerní lyžování

Večerní lyžování probíhá na sjezdovce č.1 Haně v úterý, čtvrtek a sobotě od 18:00 – 21:00 obsluhované lanovkou Pstruží, kde je u spodní stanice osvětlené parkoviště. V provozu je Dosty bar. Půjčovna je v době večerního lyžování uzavřena. Někdy nám povětrnostní podmínky nedovolí provoz večerního lyžování, proto ještě než se k nám na večerní lyžování vydáte, zjistěte si aktuální informace na webu nebo sociálních sítích.

Lyžařská škola

Lyžařská škola se nachází u parkoviště pod Plešivcem u objektu Chalupa, kde je zázemí lyžařské školy. Zároveň se zde nachází půjčovna lyžařského a snb vybavení, bistro a dětská herna. Více informací se dozvíte zde.

Dětský park

Informace o dětském parku naleznete zde


Naši PartneřiOdběr novinek

Facebook     Instagram     YouTube

Skiareál Plešivec

Pstruží 71
365 01 Pstruží
Vytvořily společnosti a Marketing Solutions